Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
#11
B6 ma haldexa. Nie jest to taki napęd pełny 4x4
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#12
nie ma lepszy gorszy

HALDEX jest bardzo dobry, warunkiem prawidłowego działania, wymiana filtra i oleju w nim.
ja mam i nie kupie innego auta kolejnego niz 4x4.

poza tym duża pojemnośc daje fajna frajde z jazdy.
ja u siebie dwu masa i sprzęgło wymieniłem i gra muzyka.

poza tym jak dbasz tak masz.
Odpowiedz
#13
to ze wymienisz oleje nie gwarantuje oczewiscie ze bedzie dzialac bezawaryjnie. Psuje sie to tak jak reszta elmentów. Czasem szybko a czasem nie. Tak samo dwumas- nie ma gwarancji ze wymienisz i zapominasz o tym elemencie na 100 czy 200 tys i 5 lat czy cos w tym stylu. Czasem juz w pudelku jest cos nie tak w nim. O tym sie przekonalem juz pare razy.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#14
Nie spodziewałem się że tak trudno będzie znaleźć odpowiednie auto.
Co myślicie o Alhambra 4 z silnikiem 1.9tdi 115KM?
Troche gorzej wyposażona, cena dobra. Fotel, kierownica itp - OK
http://otomoto.pl/seat-alhambra-1-9tdi-4...02587.html
Odpowiedz
#15
kolego moim zdaniem cena wysoka, a jedyny plus to ze ma napęd 4x4, nie wiem dlaczego ale mi bez listw trojaczki się nie podobają.
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
#16
stan techniczny wazny. Zena moim zdaniem drugorzedna. W ten przebieg to nie wierze coprada ale auto przed zakupem trzeba sprawdzic. Laptop do auta i juz przy odpalaniu bedzie widac czy aku zdrowy. Logi zrobic to bedzie wiadomo w jakiej kondycji sa pompki i turbo. SPrawdzic przeguby, podpore, dwumas. Haldexa tez warto sprawdzic bo dosc czesto siadaja sterowniki. Kabloteka w drzwiach tez do przejrzenia i pare innych spraw ktore sa tu na forum poeuszane jak dogrzewacz itp.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#17
Drogi? Mi sie wydaje wlasnie podejrzanie tani. Dosc uboga wersja.... szkoda ze nie ma szyby podgrzewanej. Na napedzie 4x4 mi zależy.

Moze jest na forum ktos z okolicy kogo moge poprosic o pomoc przy zakupie? Mam na mysli podlaczenie pod komputer. Oczywisice sie odwdziecze.
Odpowiedz
#18
witam odnosnie tematu te zastanawiam sie na zakupem czegos pod lawete... znalazlem cos takiego http://otomoto.pl/volkswagen-sharan-z-ni...74811.html
jak te modele sie spisywaly? bylo wlasnie bardzo malo tych przedliftow na pd i ciezko je trafic?? jak w tych modelech wyglada sprawa polosi i dwumasy??
Sharan Special 1.9 TDI BTB 150KM
Odpowiedz
#19
Nie bylo w przedlifcie PD'ka z silnikiem 115 KM. Tylko PD 90 konny. Moim zdaniem to caly urok miec VPka. Duzo plusów a malo minusów. Uklad półosiek taki jak w przedlifcie AFN 110KM i innych. Nie pchalbym sie w PD w tej budzie. Skrzynia 5 biegowa no i dwumas typowy do 5 biegowych do zastapienia jednomasem z 90 konnje wersji VP.
Po mojemu do lawety 110 konny AFN plus wtryski 216 i turbo ASZ i program ten jednomas i mozesz targac co chcesz.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#20
może na takie się skusisz http://olx.pl/oferta/seat-alhambra-1-9-t...c;promoted Big Grin
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  czy ktoś zna to auto?? pablooo4 7 3,232 05-11-2016, 14:53
Ostatni post: pablooo4
  kup Pan auto :) tobi78 4 2,017 27-08-2015, 15:22
Ostatni post: redpoint

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości