Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
#31
Czyli nie trafiłem w gust kolegi Big Grin szukanie idealnego auta bywa ciężkie,najlepiej się określic z przeznaczeniem kwoty na zakup,byc może trafi się cudo.Polecam też Chryslery grand voyager,doge,też fajne auta miałem już w dieslu i ben.
Odpowiedz




#32
witam Panowie a moze mi ktos powiedziec czy vw szharan 18t 20v ma dwumas czy zwykle sprzeglo bo kupilem 3 miesiace temu jestem zadowolony ztego auta ale zauwazylem ze sprzeglo trohe ciezko hodzi i nie wiem co mnie czeka w przyszlosci pozdrawiam
Odpowiedz
#33
Troszke nie trafiles w temat ale odpowiem. Jest dwumas oczewiscie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#34
Budżet jest elastyczny ale zdecydowanie wolę wydac mniej niz wiecej. Idealu to moze nie szukam ale.. ogladalem dzis ta alhambre 4x4..
Odpowiedz
#35
rozbawiasz mnie, a szczycenie sie posiadania aut z różnymi silnikami to mi kolana złamało.
daj ogłoszenie że kupisz auto z dostawą do domu albo żeby sprzedajacy przyjechał bo nie chce ci się jeżdzic.

poza tym co do diesla, zobacz tylko ile diesle mają u Niemca a ile u NAs, po prostu młodnieja zaraz po przekroczeniu Odry.


powodzenia w szukaniu auta.
Odpowiedz
#36
Widzę że i na tym forum ludzie leczą kompleksy.

Sigma, tak serio to z czym masz problem? Masz jakiegoś szrota do sprzedania i się pienisz że kliencie są wymagający?


Czerwona Alhambra, którą oglądałem była "taka sobie". Jeden przedni błotnik lakierowany, maska była zdejmowana, tylny prawy błotnik lakierowany+trochę szpachli, 3 elementy do lakierowania z powodu rdzy: Dół klapy i oba tylne błotniki na dole. Dodatkowo auto nie jechało więcej jak ok.100km/h. Pedał w podłogę i nic...
4x4 sprawdzałem na podnośniku - odpalenie auta, jedynka i jedzie, potem ręczny. Tylne koła się zablokowały a auto nie zgasło. Potem na szutrze ostrzej ruszyłem do przodu a 30m dalej skręciłem w lewo i słyszę szuranie opon z tyłu... Za chwilę ustało. Stanąłem na skrzyżowaniu, skręt w lewo i znowu szuranie tylnych opon... Coś chyba jest nie tak Smile
Odpowiedz




#37
Ja w ogóle nie rozumiem, po co ta cała dyskusja, napisało już kilka osób, że najlepszy pod lawetę/przyczepę jest mk1 z AFN-em.
Szukacie jakiś cudacznych 4x4 nie wiadomo po co i do czego. Jak jest dobra przyczepność to jest to zbędne, jak jest na drodze lód to niewiele to pomoże. Na przednim napędzie w górach na lodzie/śniegu zakładasz łańcuchy i jedziesz. Jeżdzę po całej Polsce w naprawdę różnych warunkach i porach roku i nigdy nie potrzebowałem 4x4. Jak gdzieś zawieje całkiem to i tak będziesz stał.
Szukaj zdrowej jedynki i tyle. Kupisz stary 4x4 na PD i za chwilę będziesz płakał jakie to złe i niedobre, jak się psuje trzeszczy mieli i tak dalej i że pali więcej niż przednio napędowiec. Jak chcesz 4x4 kup zdrowe terrano 2.7 tdi i będziesz miał uciąg i solidny napęd.
Byłeś obejrzeć alhambrę to już masz pogląd jak w tych cenach i w tym roczniku wyglądają auta. Zrobisz jeszcze kilka takich wycieczek i może przemyślisz temat.
Pamiętaj im więcej udziwnień tym więcej problemów...
Odpowiedz
#38
Ja nie ciagam lawet...
Odpowiedz
#39
(16-02-2015, 11:42)szparag86 napisał(a): że najlepszy pod lawetę/przyczepę jest mk1 z AFN-em.

kolega czytaj dokładnie, ze zrozumieniem, zadajesz pytania, a później wiesz lepiej...


Odpowiedz
#40
Na trawie, piachu, sliskim od glonow slipie raczej lancuchy nie pomogą. Tu wlasnie jest 4x4.

Nie wiem dlaczego tak wiele osob tu jest nerwowych.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  czy ktoś zna to auto?? pablooo4 7 3,232 05-11-2016, 14:53
Ostatni post: pablooo4
  kup Pan auto :) tobi78 4 2,017 27-08-2015, 15:22
Ostatni post: redpoint

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości