Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przeglądnijcie podszybie
#11
A jeszcze jedno Zauważyłem ze jak podniosę maskę to pod szybą są na brzegach 2 otwory na podszybiu i czy one powinny być zaślepione Jutro wrzucę fotki żeby było wiadomo dokładnie o co chodzi Może tamtędy się woda dostaje do środka
Odpowiedz




#12
to są otwory odplywowe... jak myjesz samochod to woda gdzies musi splynąć tam właśnie wlatuje a wylatuje w nadkolu tak ?. ( no chyba że masz zatkane rurki odplywowe to nie wylatuje) ...
ALHAMBRA 2.0 TDI 140 KM
Zapraszam:
https://www.facebook.com/wachlewski Big Grin
Odpowiedz
#13
    zdjęcie
Chodziło mi o te otwory które tutaj już jak widać są zaślepione Może gdzieś tam dostaje się woda do środka
Odpowiedz
#14
Jeszcze jedno Czy ten element deski rozdzielczej gdzie są głośniczki to można wyciągnąć czy trzeba całą deske wyciągać Same narożniki wyciągłem te przy szybkach bocznych http://imageshack.us/photo/my-images/402...85167.jpg/
Odpowiedz
#15
Już zlokalizowałem miejsce przecieku Klej troszke puścił i sobie woda leci do środka Tak więc czeka mnie wycięcie i ponowne wklejenie szyby
Odpowiedz
#16
Jesli zlokalizowales miejsce i jest dojscie to ja bym zasilikonował. Szkoda placić 150 zl za ta operacje. Robilem taki przeciek w dwoch autach i spisalo sie to bez problemu i nie lecialo nic kilka lat bo pozniej auta sprzedalem.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#17
Właśnie dzisiaj zasilikonowałem i zobaczymy co będzie Jak będzie ok to zostawie ale jak będzie ciekło to chyba będzie trzeba na nowo wkleić szybę A tak na marginesie to taka przyjemność kosztuje we wrocławiu 200 zł oczywiście bez gwarancji że szyba nie pęknie podczas wyciągania A jak coś to na moją odpowiedzialność
Odpowiedz
#18
150 mnie kosztowalo wyciecie peknietej szyby i wstawienie nowej. Szybe sobie sam zaltwilem bo w tym warsztacie to sie za dobrze cenili. Wklejenie w innych autach ze tak powiem łatwiejszych to cos kolo 100-120 zl ale w shariku mi gosc mowil ze troszk ejest roboty wiec nie moze opuscić.
Bedzie dobrze.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#19
ja kleiłem w astrze tylną szybę bo odepchnęło komuś po wklejaniu (moze drzwi zamknął energicznie)
6 lat trzyma. bez problemu tylko wysuszyć trza i wyczyścić dobrze.
uszczelniacz dekarski też jest dobry w niektórych przypadkach i nie powoduje korozji.
acha trza uważać czym kleisz - zwykły silikon powoduje korozję blachy - szybką i skuteczną
niestety nowy na tym forum.
historia: 2x F126p, Golf MK2, Astra '92, Passat B4, Galax Mk1, Passat B5, B6, Alhambra Mk1FL 2.0TDI BRT -prawie jak Sharan Sleepy
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podszybie po 2004r sision 0 1,035 16-02-2015, 23:19
Ostatni post: sision

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości