Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pas sufitowy
#1
Mam pytanie o pas tylny ten sufitowy, mam wrażenie że nie mam go poprawnie zamontowanego albo przynajmniej zapięcia nie są w dobrą strone.

Skąd to pytanie - gdy próbuje za jego pomoca przypiąc fotelik jednego z moich maluchów zawsze ma ten pas skręcony nie ważne jak kombinuje ... macie tak samo ?? podesle ktoś fotki swojego pasa gdy ma przypiety fotelik ??
Galaxy MK2 1.9 TDI 2004r - wirus na 169km / 360Nm Big Grin
Focus MK1 1.6 1998r
Odpowiedz




#2
Nie mam fotelika dla dzieci, ale mogę podesłać zdjęcie jak wygląda to na normalnym fotelu.
Odpowiedz
#3
Mam tak samo. Zrób fotki, ja tez w wolnej chwili zrobię.
Chyba tak ma być i już.
Odpowiedz
#4
Tak to u mnie wygląda. Chyba tak być musi, bo po zwinięciu pasa klamry ładnie się schodzą i wygląda na to, że są w pozycji poprawnej. Mam tym pasem przypięty fotelik, ale kilka razy dorośli też na tym miejscu jechali. Po prostu ten pas biegnie inaczej, niż na pozostałych miejscach, ale swoje zadanie spełnia.

[Obrazek: 0a0e120ed913.jpg]_[Obrazek: 84328afed30a.jpg]_[Obrazek: 0b0ec9792050.jpg]
Odpowiedz
#5
Ok wielkie dzieki widocznie ten model tak ma i musi być lekko skręcony.
Galaxy MK2 1.9 TDI 2004r - wirus na 169km / 360Nm Big Grin
Focus MK1 1.6 1998r
Odpowiedz
#6
skrętu kiszek z tego nie będzie Big Grin
Odpowiedz




#7
Czy przy klimatyzacji dwustrefowej (nawiewy w dachu) był montowany pas sufitowy? W moim niema i nie wiem czy jest możliwość dołożenia.
ALHAMBRA Sport 1.9 TDI AUY
Odpowiedz
#8
pewnie można dołożyć tak jak wiele innych rzeczy tylko trzeba wyciąć kawałek podsufitki mocowanie w nadwoziu powinno być
Odpowiedz
#9
(21-04-2015, 00:33)Gizio1625 napisał(a): Czy przy klimatyzacji dwustrefowej (nawiewy w dachu) był montowany pas sufitowy? W moim niema i nie wiem czy jest możliwość dołożenia.

Mam klime dwustrefową i pas sufitowy wiec na pewno mozna
Galaxy MK2 1.9 TDI 2004r - wirus na 169km / 360Nm Big Grin
Focus MK1 1.6 1998r
Odpowiedz
#10
Dzięki a może ktoś zwalał podsufitówkę i orientuje się czy oprócz pasa trzeba coś jeszcze kupić?
ALHAMBRA Sport 1.9 TDI AUY
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości