Ocena wątku:
Problem z gazem BRC sequent 24
15-04-2015, 17:58
Post: #1
Problem z gazem BRC sequent 24
Witam, mam problem z gazem sequent 24 i pokrótce postaram się go opisać.
Zacznijmy od tego ze autko na pb chodzi jak złoto, na gazie szarpie i przerywa, tak jak by brakowało mu paliwa ,albo jak mi się wydaje, wypadały zapłony.
Wymieniłem przewody na beru, świece na boscha, wielozawór, reduktor, filtry od gazu, podmieniłem wtryski na inne, wgrałem od nowa mapę gazu. Komputer pokazuje wzorowe dane na jałowym. Reduktor trzyma ciśnienie. Mimo tych napraw dalej szarpie na lpg.

Czy winna może być cewka? choć na pb chodzi idealnie. A może zmniejszyć odstęp w świecach z 1 na 0.8 mm?

Dodam że autko to mk2 glaxy 2.3 l 145 km, silnik z cewką na zewnątrz.
Reklama

16-04-2015, 10:20
Post: #2
RE: Problem z gazem BRC sequent 24
miałem podobnie
też w mk2 2.3, tyle, że na Stag`u

na PB elegancko, na LPG poszarpywał / strzelał

poczytałem, popytałem i niestety większość fachowców mówiło jednym głosem - układ zapłonowy w Fordzie tylko ORI Undecided

A jak ori to wiadomo boli okrutnie kieszeń Dodgy

Fabrycznie nowa cewka forda, nowe ori kable, nowe świece Motocrafta - od prawie roku BAAAJKA Angel
17-04-2015, 23:40
Post: #3
RE: Problem z gazem BRC sequent 24
Sam nie wieżę co było problemem. Zaśniedziały styki w bezpiecznikach instalacji lpg, przez co wtryski nie dostawały odpowiedniego prądu. Wystarczyło oczyścić styki i prysnąć kontaktem. w tygodniu wymienię gniazda bezpieczników na hermetyczne.
28-07-2017, 22:12
Post: #4
RE: Problem z gazem BRC sequent 24
Cewka




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  BRC SEQUENT 24 - czy trzeba programować ten sterownik dla konkretnego silnika maselinho 3 3,386 09-01-2015 22:16
Ostatni post: blabson
  STAG ISA2 czy BRC Sequent 24 - help krzysiacz 20 15,052 19-10-2013 19:39
Ostatni post: krzysiacz

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name