Ocena wątku:
Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
23-05-2015, 17:18
Post: #11
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
Sprawdź swoją kartę, może masz możliwość wyłamania sobie sam karty. Moja żona tak miała, miała stary telefon w Play, jak zmienila na nowy to też szukała jak wyciąć, a jak się okazało to stara karta już była oryginalnie nacieta inależało ją tylko wyłamać
Reklama

25-05-2015, 07:44
Post: #12
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
Aha to wychodzi na to,ze nie jest to taki duży koszt jak się tego spodziewałem. Myślałem,że będzie to o wiele droższe. Karta jest dosć stara i nie ma możliwości wyłamania mniejszej. Ma dobre kilka lat. Dzisiaj wybiorę sie do play i wymienię.
26-05-2015, 10:12
Post: #13
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
Koszt to jest w zasadzie jedynie wtedy jak taką kartę sim zniszczysz. Wtedy musisz jednak coś zapłacić a tak to nic.
No i nastaw sie jednak na trochę dokumentacji. Wbrew pozorom trochę jest tego całego wypełniania dokumentów zanim Ci coś nowego wydadzą. Ja jakiś czas temu jak wyrabiałem to czekałem z 40 minut... Ale może babka była jakaś nieogarnięta po prostu.
26-05-2015, 12:18
Post: #14
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
nie wiem czemu sie upieracie zeby załatwiać to u operatora jak mozna to zrobić samemu (pełno filmów na youtube) albo isc do punktu i zrobić to za 5 zł od ręki bez żadnych papierów ....



Galaxy MK2 1.9 TDI 2004r - wirus na 169km / 360Nm Big Grin
Focus MK1 1.6 1998r
26-05-2015, 18:41
Post: #15
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
W Plusie wymiana karty na nową mikro SIM jest darmowa, kilka miesięcy temu kozystałem z takiej usługi, trwa to kilka minut.



Serwis; dogrzewacze i ogrzewania postojowe, Webasto i Eberspacher, TEL. 601052155
26-05-2015, 22:59
Post: #16
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
Dostałem nowy telefon w orange, kartę sam se przyciąłem lecz przy próbie połączenia sygnał spada do jednej kreski i rozłącza połączenie. Teraz nie wiem czy to wina karty czy telefonu.



ALHAMBRA Sport 1.9 TDI AUY
26-05-2015, 23:38
Post: #17
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
Znaczy że źle przycięta i momentami chip traci styk w odpowiednich miejscach.



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
01-06-2015, 09:10
Post: #18
RE: Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
To nie jest duży koszt. Wymiana na micro sim to raptem 5 zł albo za darmo jeśli jesteś w Plusie.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wymiana amortyzatorów Opel Zafira sharan2004 4 3,940 13-12-2013 13:33
Ostatni post: bamber

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name