Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile kosztuje wymiana karty sim na micro sim ( play)
#11
Sprawdź swoją kartę, może masz możliwość wyłamania sobie sam karty. Moja żona tak miała, miała stary telefon w Play, jak zmienila na nowy to też szukała jak wyciąć, a jak się okazało to stara karta już była oryginalnie nacieta inależało ją tylko wyłamać
Odpowiedz




#12
Aha to wychodzi na to,ze nie jest to taki duży koszt jak się tego spodziewałem. Myślałem,że będzie to o wiele droższe. Karta jest dosć stara i nie ma możliwości wyłamania mniejszej. Ma dobre kilka lat. Dzisiaj wybiorę sie do play i wymienię.
Odpowiedz
#13
Koszt to jest w zasadzie jedynie wtedy jak taką kartę sim zniszczysz. Wtedy musisz jednak coś zapłacić a tak to nic.
No i nastaw sie jednak na trochę dokumentacji. Wbrew pozorom trochę jest tego całego wypełniania dokumentów zanim Ci coś nowego wydadzą. Ja jakiś czas temu jak wyrabiałem to czekałem z 40 minut... Ale może babka była jakaś nieogarnięta po prostu.
Odpowiedz
#14
nie wiem czemu sie upieracie zeby załatwiać to u operatora jak mozna to zrobić samemu (pełno filmów na youtube) albo isc do punktu i zrobić to za 5 zł od ręki bez żadnych papierów ....
Galaxy MK2 1.9 TDI 2004r - wirus na 169km / 360Nm Big Grin
Focus MK1 1.6 1998r
Odpowiedz
#15
W Plusie wymiana karty na nową mikro SIM jest darmowa, kilka miesięcy temu kozystałem z takiej usługi, trwa to kilka minut.
Serwis; dogrzewacze i ogrzewania postojowe, Webasto i Eberspacher, TEL. 601052155
Odpowiedz
#16
Dostałem nowy telefon w orange, kartę sam se przyciąłem lecz przy próbie połączenia sygnał spada do jednej kreski i rozłącza połączenie. Teraz nie wiem czy to wina karty czy telefonu.
ALHAMBRA Sport 1.9 TDI AUY
Odpowiedz




#17
Znaczy że źle przycięta i momentami chip traci styk w odpowiednich miejscach.
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz
#18
To nie jest duży koszt. Wymiana na micro sim to raptem 5 zł albo za darmo jeśli jesteś w Plusie.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wymiana amortyzatorów Opel Zafira sharan2004 4 3,945 13-12-2013, 13:33
Ostatni post: bamber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości