Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Afn nie chce odpalić..
#21
Tak jak odrazu pisalem. nie polaczy sie bo nie ma zasilania na ECM. AN linke to bedziesz ciagal go tak i do Gdanska i nie odpali. Do sprawdzenia instalacja tak jak pisalem. Miernik w lape i sprawdzac. Moze i przekaznik 109 jest sprawny ale przeciez musi dostawac na jednej nuzce napiecie a na innej mase by sie zalacyzl i podal napiecie na ECM i reszte. A tu najwyrazniej tego nie robi. Czemu to nei wiem- tego za ciebie nie sprawdz ena odleglosc bo tu musisz obcykac kable. KAbloteka w aucie nei jest wieczna. 20 lat dzialania to i tak dobry chyba wynik co nie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#22
Wiem że ciąganie nic nie pomoże,taką niedawno radę dostałem ale od razu podziękowałem.Odkrecalem tą półkę na której jest akumulator.Dostałem się do wiązki ale nie miałem miernika.A na oko to i tak nic nie wymysle.Jutro holuje auto do elektryka,znalazłem chętnego który się tego podejmie bo niestety w mojej miejscowości nie ma ogarniętych,a jeszcze jak usłyszeli że trzeba będzie sprawdzać instalację to ...aż wstyd pisać.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nagle sharana nie idzie odpalić. dper20 6 2,781 03-10-2016, 20:13
Ostatni post: wesol
  Galaxy96 1.9 tdi nie moge odpalic padlo wszystko Toldi86 20 9,059 07-05-2014, 15:29
Ostatni post: red
  Sharan nie chce zapalić zamknąć się z pilota... Mario SharanVR6 13 7,416 13-10-2011, 15:41
Ostatni post: Mario SharanVR6

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości