Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nakładki na progi i zderzak
#1
Hej,
czy montował już ktoś z Was nakładki na progi?
oryginalnych zdaje się nie ma żadnych, na allegro pełno "zamienników" - niby wszystko profilowane i klejone na taśmę dwustronną, wytrzyma to parę lat?

dzieciaki i pies strasznie to rysują jak wsiadają do autka, w moim przypadku nie chodzi więc o zabezpieczenie tych miejsc tylko przykrycie rys Smile
Odpowiedz




#2
Tak mam zamontowane i się sprawdza . W poprzednim samochodzie miałem te z allegro dedykowane do marki i wytrzymywało lata . Teraz też zamontowałem . Jeszcze Nakładkę na plastik progu bo tam najbardziej dzieciarnia niszczy . Sie zmuszę i robię zdjęcia Angry
Odpowiedz
#3
Poproszę
Sharan 7n
2011
CFGB 170 KM
Odpowiedz
#4
zmuś się Smile czekamy na foto,
zderzak też masz chroniony?
Odpowiedz
#5
Dobra jak się niecierpliwicie ..

Ale wyszło wczoraj du......pieńnie - tylko chlew w samochodzie dobrze wyszedł . Poprawię zdjęcia jak go wysprzątam .

   

   

   
Odpowiedz
#6
Dziękuję pięknie,
może zdradź jeszcze u kt. sprzedawcy to kupowałeś
Odpowiedz




#7
Witam . Mam nadzieję , że to nie będzie zbytnia reklama :

http://allegro.pl/show_user.php?uid=4243594

Na progi poszły od niego oryginalne profilowane . Na plastiki progu przykleiłem paski nierdzewki wypolerowanej .


Odpowiedz
#8
               
no to się zdecydowałem
ładnie?
Odpowiedz
#9
Co do nakładek na progi to są orginały ale do galaxa z napisem ,, ford ,, ja u siebie do Sharana napis zeszlifowałem i nakleiłem w te miejsce znaczek VW z poduchy kierownicy .No i muszę w tym miejscu postawić piwko koledze -RED ,który mi je zamontowałBig Grin
Odpowiedz
#10
(09-11-2015, 16:56)grażyny napisał(a): Co do nakładek na progi to są orginały ale do galaxa z napisem ,, ford ,, ja u siebie do Sharana napis zeszlifowałem i nakleiłem w te miejsce znaczek VW z poduchy kierownicy .No i muszę w tym miejscu postawić piwko koledze -RED ,który mi je zamontowałBig Grin

Niestety my tu się barujemy z wersją 2010 w górę którą ford olał dlatego od nowego Galaxy nic nie będzie pasowało.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nakładki na słupki zewnętrzne - wymiana. szczyku 8 2,648 27-04-2020, 11:44
Ostatni post: szczyku
  Nakładki na prowadnice foteli Maciej_F 2 1,902 25-11-2015, 10:38
Ostatni post: billykrakow

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości