Ocena wątku:
Jak wybrać dobry kask na motor?
12-10-2016, 10:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2016 10:58 przez rodzynek.)
Post: #11
RE: Jak wybrać dobry kask na motor?
Ja kupiłem LS2, szczękowy za 560 zł. Tak jak przedmówcy - możliwość otwarcia szczęki ułatwia wszystko - zakładanie i ściąganie kasku (i okularów, bo te noszę), picie, jedzenie, załatwianie szybkich spraw w sklepie. Po prostu nie trzeba ściągać całego kasku.

Polecam blendę - czyli opuszczaną ciemną szybę (zamiast okularów p.słonecznych) i pinlock - dodatkową "szybę" na wizjer - zapobiega parowaniu wizjera.



[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Reklama

23-10-2016, 19:20
Post: #12
RE: Jak wybrać dobry kask na motor?
Jaki kask ?
Drogi markowy,resztę wg życzenia.Każdy ma inne zasoby,gusta,predyspozycje.
23-10-2016, 22:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2016 22:24 przez Bino.)
Post: #13
RE: Jak wybrać dobry kask na motor?
Proponuje pożycz od kogoś Schuberth C3 zrób jazdę testową a potem szukaj na czym ci bardziej zależny będziesz miał odniesienie. Dla mnie to nr 1. Ale cena.. Dlatego próbuj i testuj. Ja miałem o tyle dobrze że swój w Berlinie kupowałem. I każdy który mi pasował mogłem przetestować w komorze aerodynamicznej. Coś pięknego a do tego wybór nieograniczony marką, modelem, malowaniem czy rozmiarem. A i jeszcze kupowanie kasku na odległość to tak jak z butami. Może Cie uwierać tu czy tam. Dlatego tylko zakupy w sklepie. Ewentualnie po testach w internecie. A w ogóle to jakie ty moto masz bo my tu widzę w większości o szczękach mówimy..



"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kask motocyklowy na skuter Eqick 2 1,323 11-12-2018 15:36
Ostatni post: alec
  Jak wybrać bagażnik dachowy? alec 8 3,275 17-10-2015 13:42
Ostatni post: tomcio ze zbrus
  Jaki motor wybrać Suzuki SV czy Honde CBR Jabol 6 5,740 28-08-2012 20:11
Ostatni post: daneczek76

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name