Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
schowek
#1
http://olx.pl/oferta/podlokietnik-schowe...4035f5ec3d -ciekawy bajer Smile
Odpowiedz




#2
taki schowek z podłokietnikiem był montowany jak były fabryczne monitory w zagłówkach
Odpowiedz
#3
Fajny schowek ale trochę drogi.
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
#4
sam schowek jest dosc maly. nie wiem co tam mozna schowac ale raczej drobnice. Mi chodzi po glowie wywalenie recznego calkowicie i zastapienei go elektrycznym. W miejsce lewarka i tej obudowy wstawienie jakiegos tunelu schowkowego i to by mialo sens.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#5
Jak zwykle,jak czegoś mało jest to chcą jak Żyd za matkę.Tongue
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz
#6
Ja też czasem mam unikatowe rzeczy wiec się troszkę lepiej cenię ale bez przesady. Takie prawo rynku.Wink
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz




#7
witam ja mam w swoim sharanie inne z DVD oryginał i dołożyłem jeszcze na USB i wymieniłem monitory w zagłówkach bo oryginał nie działały , cała elektronika była zalana wraz z DVD , które też wymieniłem kupiłem na allegro za 100 zł


Załączone pliki Miniatury
                       

Odpowiedz
#8
jak nie mam w wyposazeniu takiego bajeru to mozna dołozyć łatwo zagłówki z monitorami i DVD ??? musze pomyslec przyszłościowo żeby mieć spokój Smile
Galaxy MK2 1.9 TDI 2004r - wirus na 169km / 360Nm Big Grin
Focus MK1 1.6 1998r
Odpowiedz
#9
tez jestem ciekawy ile to kosztuje Smile
Odpowiedz
#10
Schowek-podłokietnik super sprawa, ale cena jak za używkę i do tego jeszcze z lekka zużytą, to 200 zł za dużo jak na mój gust.
I do tego nie w moim niebieskim kolorze Dodgy

Ze 2 lata temu na Allegro był taki schowek z uszkodzonym zawiasem za 80 zł i według mojej oceny nie był wart swojej ceny, właśnie z powodu tego uszkodzenia.


Mam znajomego który zakładał monitory do Reno Trafica i płacił za 5 zagłówków + 1 monitor w miejsce poduszki pasażera po 250 zł od sztuki. Ale robił to w 7-8 autach i pewnie z dużą zniżką na resztę. Normalna cena od zagłówka to 300 zł.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Schowek na poszybie warga23 0 801 28-03-2021, 17:32
Ostatni post: warga23
  Schowek na podszybie warga23 1 1,344 11-02-2020, 14:10
Ostatni post: warga23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości