Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OLDRUCK MOTOR AUS
#1
Witam,
dziś rano wsiadam zadowolony do samochodu i tu nagle:
załączam zapłon, zakręcił silnik normalnie odpalił na 10 sec i zgasł.
drugi raz próbuje nie chce odpalić i pojawia się komunikat OLDRUCK MOTOR AUS a później dochodzi olej i napis STOP. Olej sprawdziłem jest.
Jaka może być przyczyna czy ktoś z Was już to miał?

Olej i wszystkie filtry są przed wymianą jak na ironie losu byłem dziś po pracy umówiony z mechanikiem Angry ale muszę jakoś do niego dojechać...
Odpowiedz




#2
STOP!!!ÖLDRUCK MOTOR AUS. BETRIEBSANLEITUNG - info o spadku ciśnienia oleju w układzie smarującym

Spróbuj zresetować komputer, zdejm klemę na kilka minut i zobacz czy problem się powtarza.
To może być chwilowy błąd spowodowany błędnym odczytem ciśnienia oleju przez komputer ale możesz też już mieć olej w konsystencji wody i nie ma prawidłowego ciśnienia, stąd wywaliło ten błąd.

Wymień olej (nie napisałeś kiedy wymieniałeś). Dla pewności po wymianie oleju i filtrów, sprawdź ciśnienie oleju, czujnik ciśnienia może szwankować...czujnik jest koło filtra oleju. Możesz też mieć przytkany smok lub pompa już nie wyrabia.
Odpowiedz
#3
oleju nie wymieniałem Confused samochód mam od tygodnia Big Grin byłem umówiony na wymiane oleju, rozrządu itp itd na dziś po pracy, ale do pracy nie dojechałem Angry
więc się zastanawiam w czym może być problem i czy jestem sam w stanie to zrobić... bo nie chce bulić za lawetę...
Odpowiedz
#4
Z moich informacji wynika, że powinien się dać uruchomić po dłuższym kręceniu rozrusznikiem. Wcześniej zresetuj komputer, odłączając na 10-20 minut klemy z akumulatora. Potem spróbuj go odpalić i dojechać do mechanika.
Jak nie da się go odpalić to albo sztywny hol albo laweta Idea
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości