Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mają ludzie pomysły
#1
Angry http://olx.pl/oferta/volkswagen-sharam-l...2fc0d46217
Odpowiedz




#2
Witam.Ciekawa propozycja-a szczególnie ta "kosmiczna" maska przednia-ktoś się na to złapie-a ciekawe ile pali ta jego sekwencja na gaz ?
Odpowiedz
#3
Panowie to tylko źle spasowana maska Big Grin
Odpowiedz
#4
Maska masakraHuh
Odpowiedz
#5
Prawie jak honda. Ale "prawie" robi wielką różnice.
Odpowiedz
#6
Czepiacie się... gość się wstydzi, że kupił vw i starał się jak może, żeby znaczek zasłonićSmile
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




#7
Nie rozumiem czym kierują się niektórzy "fani" tuningu optycznego realizując takie pomysły jak ten na przykładzie Sharana.

Przecież to auto nie wzbudza pożądania, nie powoduje przyspieszenia bicia serca, nie generuje trudnej do pohamowania chęci otwarcia drzwi i przejechania się po ulicach City dając się podziwiać innym, pełnym zazdrości - tej zdrowej - obserwatorom.

No przecież tak nie można...
Pozdrawiam, Darek.
Odpowiedz
#8
Może zależy gdzie mieszkasz Big Grin
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
#9
(25-01-2016, 19:26)m-blue napisał(a): Może zależy gdzie mieszkasz Big Grin
Prowincja... taka normalnaAngel
WWY i wszystko wiadomo he he he))

A tak serio, to lubię zmiany w urodzie każdego autka. Ale niestety nie będę brał Viagry tylko po to, żebym obolały zdychał gdzieś w "stogu siana", bo mi się nie podobała... a powinna się podobaćAngry

Jakiś czas temu zauważyłem zwykłego Lanosa sedana, bardzo subtelnie zmienionego, również kolorystycznie. Udana wersja.


Pozdrawiam, Darek.
Odpowiedz
#10
Ciekawi mnie jak kierowca otwiera maskę Big Grin
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości