Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Progi
#1
Ładne i niedrogie .http://olx.pl/oferta/orurowanie-prog-sharan-alhambra-CID5-IDd6vu1.html#5e22b80c84
Odpowiedz




#2
Sorki, ani one ładne, ani tanie. Może do jakiejś Nivy by pasowały...
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz
#3
Panowie podobają mi się progi z sharana po lifcie, te plastikowe i teraz pytanie jak są one montowane, dużo dziur trzeba robić w progu aby to zamocować do sharana przed 2004r czy po prostu na klej do szyb i będzie gitara. Wiem ze to się składa ze stelaża i nakladki, tylko jak to się montuje
Odpowiedz
#4
okolo 8 może 10 wkrętów na próg, trzeba dziurawić pod wkrety
Odpowiedz
#5
Michał a znalazłeś już te progi.? Bardzo ciężki temat, sam szukałem i teraz już odpuściłem bo jak są w porządku to cena odstrasza, a jak są tanie to w takim stanie, że wywalić je do śmieci.
Odpowiedz
#6
u mnie gość ma takie plastikowe, chce okolo 250-300 za komplet
Odpowiedz




#7
Progów nie znalazłem jeszcze narazie interesuje się montażem, bo jak mam wiercic otwory to mi się nie uśmiecha bo po pewnym czasie tylko rdza z tego będzie. A progi może bym znalazł bo w okolicy jest gość który handluje tylko częściami do trojaczków i bardzo wiele ma części
Odpowiedz
#8
Wie ktoś z was może co to za progi ze zdjęcia?
Domyślam się że jakieś laminaty.
[Obrazek: 12516661_798144276957370_1313267885_o.jp...e=56B240CD]
Odpowiedz
#9
Nie mówię tego na 100% ale wyglądają identycznie jak moje Angel
A moje to oryginały z Galaxy a to na focie to właśnie Galaxy, zresztą z bardzo ładną lotką Exclamation

Nawet jak nie są takie jak moje to i tak bardzo ładnie leżą Smile
Odpowiedz
#10
Bardzo chętnie bym takie kupił, bardzo ładne i mniej krzykliwe niż rury, a przede wszystkim zakryłyby pokrzywione ranty od podnośnika podkładanego w złe miejsce Big Grin
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Progi + daszek (blenda) [Mk.1] nostra 15 12,160 03-03-2013, 22:31
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości