Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupa dymu w aucie.
#1
Witam,
Podczas jazdy nagle zrobiło się czarno w aucie?
nie mam pojęcia z czego ale czuć paliwem to chyba z dogrzewacza.
Huh
było to dzisiaj w nocy więc dokładnie nie wiem skąd dy m się wydostawał.
SHARAN 1,9 TDI 115 kM 2002
Skoda Roomster 1.6 TDI 2010 Smile
Odpowiedz




#2
No to musisz zobaczyć w dzień może to być również dziura w układzie wydechowym .
Odpowiedz
#3
raczej nie jest nowy.
SHARAN 1,9 TDI 115 kM 2002
Skoda Roomster 1.6 TDI 2010 Smile
Odpowiedz
#4
Kolega w Vectrze C miał taki problem, że kupa dymu w środku, gdy włączał nawiew nieważne czy ciepły czy zimny + smród spalin diesla, okazało się, że uszczelka kolektora wydechowego powiedziała pa pa.
Odpowiedz
#5
Kurcze miałem dzisiaj podobnie... tylko że z nawiewów wydostawał się biały dym... jakby para Huh Otworzyłem maskę i nic... Po chwili przeszło Huh Teraz mam uczucie jakby zapach słodki... płynu chłodniczego nie ubyło Huh Ostatnio wymieniałem rozrząd... Od czego to może być ???
Odpowiedz
#6
(20-02-2016, 00:09)toma126 napisał(a): Kurcze miałem dzisiaj podobnie... tylko że z nawiewów wydostawał się biały dym... jakby para Huh Otworzyłem maskę i nic... Po chwili przeszło Huh Teraz mam uczucie jakby zapach słodki... płynu chłodniczego nie ubyło Huh Ostatnio wymieniałem rozrząd... Od czego to może być ???

Słodkawy zapach w ustach ? Jak tak, to prawdopodobnie nagrzewnica
Odpowiedz




#7
Nie w ustach... czuć jakby z nawiewów
Odpowiedz
#8
Takie słodkawe zapachy daje uszkodzona nagrzewnica, dodatkowo mogą pojawiać się tłuste zaparowane szyby, ale trzeba to dokładnie obadać bo parujące szyby w SGA to standard niestety ...
Odpowiedz
#9
No właśnie... tłuste i zaparowane są... no ale płynu chłodniczego nie ubywa...Huh
Odpowiedz
#10
u mnie dym się wydostawał z tyłu?
SHARAN 1,9 TDI 115 kM 2002
Skoda Roomster 1.6 TDI 2010 Smile
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Po ilu km grzeje w aucie/sprawność/działanie dogrzewacza weber2000@wp.pl 39 11,815 21-09-2017, 23:57
Ostatni post: Stefano

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości