Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie dziala predkosciomierz
#1
Witam kolegów mam taki problem w swoim szaraniku nie pokazuje mi predkosciomierz i jak zwalniam albo przyspieszam to wskazowka od paliwa mi lata tak jak by plywak sie bujal i jak wlaczam zaplom to mi klimatronik mróga jakis czas zanim zacznie sie normalnie zachowywac prosze o szybkom pomoc i dziekuje
Odpowiedz




#2
Zapewne impulsator w skrzyni biegów miałem to samo po wymianie spokuj. A tak poza tym to użyj szukajki a napewno byś wpadł co może być przyczyna. A klimatronik to podłącz vaga i odczytaj jakie błędy bo tak to można sobie powrórzyć co może być popsute.
Odpowiedz
#3
Miałem to samo w swoim, padł impulsator w skrzyni biegów, prawdopodobnie u Ciebie to samo, najlepiej wpiąć jakiś tester i upewnić się czy to to. U mnie był akurat o tym numerze z półokrągłą wtyczką z jednej strony 1J0919149A
Odpowiedz
#4
Witam.

Tak poza tematem to już jest po prostu szczyt bezczelności, żeby zakładać nowy temat o tym samym co temat wcześniej: http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=7318, który na dodatek był na samej górze i tylko ślepy by go nie zauważył.

Pozdrawiam.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#5
widzialem to koledzy ale te 3 zeczy staly sie na raz paliwo klimatronik zaczol mrugac i przestal pokazywak km/h dojechalem do wyznaczonego punktu bylo wszystko ok i po ponownym odpaleniu zaczol mi pokazywac ze nie mam paliwa pikal na fisie i nie pokazywal ile jade
Odpowiedz
#6
To przeczytaj Kolego ze zrozumieniem wątek, który "olałeś" i podano Ci link do niego...Mam dokładnie w 100 % to samo i rozwiązanie tam jest już podane na tacy. Sam jutro ocenie efekt wymiany impulsatora..
Moderator forum chyba wolne sobie zrobił...
Odpowiedz




#7
A ja bym sprawdził na początek tylko jeden bezpiecznik. Big Grin Bo jak jeszcze między uruchomieniami się resetuje komputer podróży, to znaczy, że masz problem z zasilaniem, a nie impulsatorem. Może lepiej przewertować temat od początku, a nie wpędzać się w koszty. Witamy na forum :-)
Odpowiedz
#8
(28-02-2016, 19:34)dmusek napisał(a): A ja bym sprawdził na początek tylko jeden bezpiecznik. Big Grin Bo jak jeszcze między uruchomieniami się resetuje komputer podróży, to znaczy, że masz problem z zasilaniem, a nie impulsatorem. Może lepiej przewertować temat od początku, a nie wpędzać się w koszty. Witamy na forum :-)
Nikt nie pisał o bezpieczniku..., który należy sprawdzić? Chociaż ja sprawdzałem i nie znalazłem żadnego spalonego..

O co Wam koledzy chodzi z tym resetowaniem....

Odpowiedz
#9
powiesz kolego cos o tym bespieczniku bo ja tez zadnego spalonego nie znalazlem bo jak nie to jutro moze wymienie impulsator ale to mi sie wydaje ze nie bedzie dzialac licznik km/h a nie takie dziwne zeczy pomocy
Odpowiedz
#10
Często jest tak, że nie działa poprawnie centralny zamek, liczniki i FIS się resetuje. Wtedy jest to wina bezpiecznika. Nie chce skłamać, ale chyba nr. 27. Później posprawdzałbym kable od masy na silniku i skrzyni i resztę kabloteki, bo często błędy sieje właśnie brak masy na czujniku paliwa. Impulsatorem na sam koniec bym się zajął jakby cala reszta poszukiwań zawiodła.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tempomat i predkosciomierz qnik33 0 414 24-02-2022, 15:14
Ostatni post: qnik33
  Parktronic tyl nie dziala. mirekm71 7 4,080 27-10-2016, 16:49
Ostatni post: Kristobal
  Nie dziala tylni nawiew danila_1978 18 6,671 19-04-2015, 13:07
Ostatni post: mamwi
  Prędkościomierz - problem jarviajar 11 6,526 08-06-2014, 22:17
Ostatni post: Scrappy
  Prędkościomierz Sharan MK2 Wibblywoo 0 1,178 07-03-2014, 01:57
Ostatni post: Wibblywoo
  centralny zamek nie dziala pomidor 8 5,350 15-11-2013, 09:09
Ostatni post: m-blue
  SWIATLO-BZYKACZ nie dziala moze ktos wie? barney7 4 2,365 08-06-2013, 13:08
Ostatni post: barney7
  vr6 - prędkościomierz oszukuje mark21 8 5,441 15-11-2012, 21:10
Ostatni post: sp6qkx
  licznik - prędkościomierz błędnie wskazuje? sharanista 13 7,901 05-04-2011, 00:47
Ostatni post: sharanista

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości