Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
polerowanie felg
#1
Witam czy pujdzie wypolerować pomalowane felgi czym zmyc lakier ??? potrzepuje porad , i czy ktos juz cos takiego robił .
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz




#2
Co chcesz wypolerować ? Farbę nawierzchniowa czy bezbarwny tzw. Clar ?
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz
#3
Chce zedrzeć lakier i wypolerować aluminium .
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
#4
sa jakies tam srodku agresywne do usuwania farby ale nei wiem czy wypiaskowanie nie bedzie lepsze. Choc potem trzeba bedzie ostro polerowac by błysk uzyskac.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#5
Zależy ile masz do zdarcia tego lakieru. jeśli całe felgi to daj sobie spokój i je wypiaskuj. Jeśli tylko ranty to w budowlanym typu castorama kupisz siuwaks do usuwania lakieru. On jest w postaci płynnej, a raczej takiego kiślu. Elegancko usuwa lakier.
Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
Odpowiedz
#6
Nie wiem czy wypolerowanie samego Alu cos pomoże ,zależy co chcesz osiągnąć. Ja czyściłem papierem i malowałem srebrzanką potem bezbarwny. Jak masz brudne i ciezko czymkolwiek zmyć to zastosuj kwas akumulatorowy potem szczota drucianą. Ale od wewnatrz. I tez delikatnie,gdyz rysy szybko powstają. Przechodziłem przez to ,najciężej zmyć brud od klocków.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz




#7
Ja oddałem felgi do fachowca i wyczyścić pożądanie ale nie preparatem tylko papier ścierny i ogień bo szkoda pożądanego podkładu było na felgach no i prysnal w kolor jaki sobie wybrałem w mieszalni farb. Wszystko za 400 zł i temat do zamknięcia. Plus tego tez taki ze powłoka bardzo twarda no i zostawił mi odrobinę farby. Jestem bardzo zadowolony.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#8
Nie no tak, jak jestes zadowolony to ok. Ja od środka zrobiłem dobrze od zewnątrz przyłożyłem sie bardziej i wyszło jeszcze lepiej. Kilka dni temu zrobiłem ostatnia 4 felgę. Uff. Jeszcze mam jedna ale brak juz czasu na felgę ktora bedzie leżała jako zapas. Ostatecznie mozna by było ja zrobic i zmienić ta pod spodem co jest pod autem.Uzywałem gradacji papieru na początku 80-100 potem 220,240. Ciężka praca,ale mam swoją niesprawna piaskarkę i dusze grosz aby nie dać zarobić komuś innemu. Zreszta do dwóch aut mam letnie i zimowe opony felgi tez robiłem . Wiec od sharana tez ręcznie robiłem. Ręce odczuły ale kasa została. Czesc idzie zrobic maszynowo. Na wolnych obrotach.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prostowanie Felg bialekmleko 2 797 02-09-2021, 20:44
Ostatni post: bialekmleko
  Plasti dip - Plasti lak - Malowanie felg i znaczków gumą. piotto0 20 66,211 30-11-2014, 15:59
Ostatni post: piotto0
  Poszerzanie Felg macius4343 23 11,184 04-06-2014, 01:08
Ostatni post: fishbone
  Tabela szerokości felg Scrappy 0 1,644 29-09-2013, 13:13
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości