Ocena wątku:
nie odpala
14-05-2016, 17:11
Post: #1
nie odpala
Witam,

Mam problem z uruchamianiem samochodu.
Przypuszczam że coś z immo ponieważ mam takie błędy.

1176 klucz słaby sygnał
1176 nieprawidłowy klucz
P1570 - moduł sterowania silnika wyłączony sp:

Przy próbie uruchomienia mryga kontrolka świec, Czasem zdarza mu się odpalić po którymś skasowaniu błędu. Sprawdzałem przekaźnik 109 wygląda na dobry, zresztą klika jak próbuję odpalić. Dodam, że mam dodatkowy transponder, który muszę przyłożyć do pętli żeby odpalił. Sterownik silnika chyba mogę wykluczyć skoro odpala czasami i chodzi normalnie.
Czy ktoś może mi łopatologicznie powiedzieć którędy idą kable od immo, gdzie jest sterownik, może wtyczka się poluzowała, albo gdzie szuka wtyczek wszystkich od tego dziadostwa.
I jak zdjąć kierownicę bo gdzieś wyczytałem że to też może być stacyjka, ale tam są dwie śruby żeby się do osłony dostać.

Możliwe jest żeby się tak po prostu rozprogramował immo ?
Jak odczytać z niego kod ?

Wiem, że były podobne tematy , ale nie znalazłem nic dokładnie opisującego mój przypadek lub za trudnym językiem.



Pozdrawiam.



Volkswagen Sharan 1.9 TDI, AUY, 2002r. 115KM automat
Reklama

15-05-2016, 16:16
Post: #2
RE: nie odpala
Problem się chyba rozwiązał, okazało się że że oprócz fabrycznego immo miałem dodatkowy jakiś firmy presige. Po obejrzeniu wszystkich kabelków i przekaźników wyszło na to , że gdzieś coś nie kontaktowało. Mam nadzieję , że problem rozwiązany i zniknął na zawsze Smile.



Pozdrawiam.



Volkswagen Sharan 1.9 TDI, AUY, 2002r. 115KM automat




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie odpala. Dyskoteka na liczniku. dmusek 10 3,953 25-03-2017 23:54
Ostatni post: dmusek

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name