Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy da sie przerobić SGA na 8 osób ?
#11
witam ja mam peugeota 807 i z tylu w trzecim rzedzie jest kanapa trzy osobowa ktora ma na srodku trzeci pas,ale raczej te miejsca to dla dzieci,malo go tam jest.auto jest 8-o osobowe
Odpowiedz




#12
Ale nic to nie zmienia. Fakt jest jeden sharany sa max 7 osobowe. Nic tego nie zmieni. Kanapy w trzecim rzędzie trzyosobowej nie ma. Nie wiem jak z tym paskiem jest ale dzis ten nr nie przejdzie. Prawo nie działa w stecz. To ze kiedys nie było swiatla przeciwmgioelnego tylengo obowiazkowego wcale nie oznacza ze dzis tez nie jest obowiazkowe. Są pewne standardy i np od kilku lat jest obowiazkowy ABS w samochodach czy tego chcesz czy nie pewnie niedlugo wejda inne udziwnienia. Tez bym chcial by nadal byly produkowane auta z silnikami diesla na pompie VP- stary poczciwy TDI na VP ale niestety to juz nie wróci. Dlaczego?? bo nie spelni norm obowiazujacych w Europie. Nie zostanie dopuszczony do ruchu. UE nie dopusci do tego i tyle.
Passat nie mial wyposażenia na dodatkowe siedzenia i pasy a w szariku masz juz wszytsko zainstalowane kwestia tylko czy masz siedzenia czy nie masz.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#13
już wszystko wiem tylko jeszcze jedno pytanie jak np. citroen c8 są wersje 7 i 8 osobowe czy np jak kupie tego 7 osobowego to czy moge wsadzić na tył kanape 3 osobową też od c8 z homologacją zamiast dwuch foteli i potem to podbić na stacji diagnostycznej ??
Odpowiedz
#14
nie wiem jak te C8 chco sasiad ma ale wydaje mi sie ze tylko wymieniasz fotele i na tym koniec. Chyba ze w dowodzie masz napisane 7 osobowy to trzeba zmienić po przegladzie w wydziale komuny.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#15
dzięki wszystkim Smile a moglibyście polecić jakiegoś [...] tak do 22 tys ale musi być 8 lub 9 osobowy
Odpowiedz
#16
VW transporter T4, Renault trafic, Opel Vivaro, mercedes vito, ale z tych wszystkich naj mniej awaryjna będzie T4
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




#17
A ja polecam VW T4 albo Forda Transita.
VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM

Odpowiedz
#18
T4 to niestety w TDIku tylko 2.5 Transit to 2.0 lub 2.4 ale ten najmocniejszy w 2.4 jest na nieszczesnje pompie vp44 ktora nie dosc ze sie psuje ko kosztuje majatek. W transitach padaja tez dosc czesto mosty tylne, uszczlenienia na moscie i takie tam drobnice. trafik i vivaro to to samo nawet kluczyki maja te same. Tez moze i nie takie najgorsze by były.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#19
Ja Transitami w firmie jeździłem z przyczepą i jedyne co się psuło nałogowo to rozruszniki i stacyjki. T4 zaś nigdy na lawecie nie zawiodło i mieliśmy właśnie rzędowy silnik 2.5 TDI.
VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM

Odpowiedz
#20
Jakiś czas temu, widziałem ogłoszenie jakiejś firmy, która przerabia auta kombi na 7 osobowe - dodają na tył kanapę, na której się siedzi tyłem do kierunku jazdy, ale to raczej dla dzieci. Czytałem, że dorabiają do każdego auta kanapę, wraz z mocowaniem, pasami i na wszystko jest homologacja. Załatwiają też wszelkie sprawy papierkowe i przegląd. Przypuszczam, że również zajęliby się przerobieniem Sharana na 8 osób. Może popytaj, poszukaj w necie.

Zaś co do auta 8-9 osobowego, zdecydowanie T4, ewentualnie Vito.
VW Sharan Family '99 2.0 ADY - no lpg
Raczej ostrożny rozmówca
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości