Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy da sie przerobić SGA na 8 osób ?
#21
Marcinb7 to jest to o czym mówiłem.
VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM

Odpowiedz




#22
Tylko T4 z R5 TDI sory ale Vito z tych lat co kolega chce kupić za tą cene jest bardzo awaryjne.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#23
(07-10-2011, 09:20)daneczek76 napisał(a): Tylko T4 z R5 TDI sory ale Vito z tych lat co kolega chce kupić za tą cene jest bardzo awaryjne.

do tego gnije
VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM

Odpowiedz
#24
Kiedys mi sie vito podobało ale tqkze duzo raczej opni negatywnych slyszalem. Zreszta R5 w T4 tez ma rozbiezne opinie. Walek rozrzadu to ich bolączka no i pompa wtryskowa takze ewentualnie skrzynia bardzo dorga i jak sie wysypie to uzywka z 150-180 zl. Kuzyn zakupil jakis czas temu wlasnie T4 p lifcie i strasznie duzo kasy utopil w niej. Ja osobiscie powiem ze duzo zalezy od szczescia jakie sie auto zakupi, jaki stan itd. Mozna kupic i wiecznie ladowac kase a mozna jedzic latami i bedzie git. Sasiad ma C8 i powiem szczerze kupil je za ponad 40 tys niby ladny zadbany a caly czas ma problem z moca w tym aucie. serwisy nie daja rady i caly czas psioczy poza tym w srodku to kaszana niesamowita.

Szukaj zadbanego auta z wymogami jakie oczekujesz i na jakie cie stać a to czy to bedzie T4 czy transit to nieistotne.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#25
nie ma co porównywać francuskiej C8 z T4. ja kupiłem od siebie z zakładu 10 letnie T4 oryginalnym przebiegiem 255 TYŚ teraz ma o 100 tys więcej i poza rozrządcami klockami ten samochód jeździ bardzo zacnie wszystko zależy ile auto ma nakulane bo taka pompa tez wiecznie śmigać nie będzie, a jak wiemy z Niemiec te auta mają lekko po 500- 600 tys i więcej a więc coś już trzeba robić i czasem nie mało.
wesol co do auta jakie że nie istotne nie moge się zgodzić bo nawet jak bysmy znaleźli dwa auta rożnych marek tak samo zadbane z tego samego roku i serwisowane to idę o zakład że jedno może być bardziej awaryjne od drugiego, i to raczej nie kwestia szczęścia a jakości samochodu juz nie mówiąc o eksploatacji i cenie częsci która też trzeba brać pod uwagę.
Ja osobiście uważam że w Transitach tych TDCI co do 2000 roku produkowane sprzęgło jest słabe w porównaniu do TDI w VAGach ale może kolega wesol jest bliżej serwisu forda i wypowie się na temat sprzęgła w TDCI jak to jest w praniu bo ja wyraziłem opinie bazując na dwóch fordach
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#26
Sprzegla jak sprzegla wytrzymuja roznie choc w fordzie jest trzech producentow zestawow DM i sprzegieł: GAT. LUK i SACHS. Dopiero od 2002 roku w transitach weszly TDCI na CR tak wiec wczesniej byly na pompie tylko. FOrd rasczej sie czesto psuje. To nie sa auta malo-awaryjne niestety. Siadaja wtryski CR dosc czesto, problemy z elektronika to normalne. Mosty siadaja, skrzynie jedynie w miare sa dobre.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#27
(06-10-2011, 22:37)plsmart0 napisał(a): Marcinb7 to jest to o czym mówiłem.
No w sumie tak, ale Ty wspomniałeś tylko o Passacie Variancie, do którego można było dokupić kanapę do bagażnika. Ja słyszałem o warsztacie który sam przerabia wszystkie kombiaki i to zgodnie z homologacją.
VW Sharan Family '99 2.0 ADY - no lpg
Raczej ostrożny rozmówca
Odpowiedz
#28
Ja przytoczyłem przykład auta, którym jeździłem. Staram się nie mówić jak czymś nie jeździłem, bo opowieści kolegi mojego kolegi to ja traktuję z dużą dozą ostrożności Big Grin
VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM

Odpowiedz
#29
(07-10-2011, 23:56)plsmart0 napisał(a): opowieści kolegi mojego kolegi to ja traktuję z dużą dozą ostrożności Big Grin
Czytałem o tym w jakimś czasopiśmie motoryzacyjnym, był o tym dość obszerny artykuł. Były tam zdjęcia jak to wygląda, przytoczone różne paragrafy o homologacjach, itp.
VW Sharan Family '99 2.0 ADY - no lpg
Raczej ostrożny rozmówca
Odpowiedz
#30
O homologacjach to musiałem się douczyć jak walczyłem z urzędasami w sprawie rejestracji autolawety. Właśnie najlepiej przerabiać przez specjalny warsztat, jak urzednicy widzą fachowe zaświadczenia, pisma i pieczątki to problemów nie robią.
VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM

Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości