Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1z ahu dziwna sprawa
#11
Przeplywka ma deczko zanizone wartosci ale to wynika z tego ze turbo leniwie wstaje i to dosc dlugo. Wudac ze albo turbo ma zwalone lopatki wirnikow albo zawor WG jest na wpol-otwarty.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




#12
Tak czy siak turbo jeszcze nie wróciło z regeneracji .Zastanawiałem się jeszcze czy nie jest gdzieś pęknięty kolektor dolotowy lub uszczerbiony przy głowicy a przy założonej starej uszczelce może być kiszka.
Odpowiedz
#13
Witam,pozwolę się podpiąć pod kolegi post aby nie zaczynać nowego podobnego,bo mam bardzo podobny problem w mojej Alabamie. Miałem robiony silnik bo poszły pierścienie i tłok na czwartym cylindrze,generalnie zostały wymienione wszystkie cztery tłoki,wszystko zrobione tak jak się należy. Można powiedzieć że wszystko chodzi ładnie,silnik pali od pól obrotu chodzi równo nie kopci nie pływa jedzie ładnie wszystko niby jest ok,no właśnie niby,bo problem jest jak jedzie pod górkę albo jak go przeciągnę na obrotach,robi się taka jakby dziura i nie chce dalej iść odczucie jakby otworzył mu się z tyłu spadochron,jak wdrapie się w górkę to dalej idzie jak głupi. Odstawiłem mechanikowi żeby sprawdził,komp nic nie wykazał żadnych błędów wszystkie parametry książkowe,posprawdzał czujniki,wężyki wymienił na nowe,kazał pojeździć i zobaczyć czy coś się zmieniło niestety nie. Co o tym sądzicie może ktoś coś podsunie bo widzę że z mechanikami to faktycznie coraz trudnij się rozmawia,nie chcą chyba tracić czasu na stare auta.
Odpowiedz
#14
Rób logi dynamiczne, inaczej szkoda czasu na gdybanie.
Odpowiedz
#15
No i to zasugerowałem ostatnio,powiedział że w okresie docierania nie jest to do końca dobry pomysł choć to tylko chwilowy test,sam nie wiem co o nim (mechaniku)sądzić.Wcześniej przed remontem wszystko hulało aż miło jeździłem w długie trasy zapakowany niekiedy po sufit i to auto nie bało się żadnych górek,demon prędkości to to nie był ale się jechało.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  dziwna sprawa ze sprzęgłem.... przemo07 44 25,223 05-04-2021, 00:46
Ostatni post: Bogos
  dziwna sprawa z podnoszeniem sie obrotów Viktor 5 4,090 07-03-2013, 08:17
Ostatni post: synyster

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości