Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dogrzewacz webasto
#1
Witam wszystkich mam taki problem nie odpala mi webasto. Nad zegarem po środku mam włącznik ustawiam godzinę włączenia i nic. Przy jezdzie rurki idące na tył są ciepłe co może być przyczyną i jakie koszty mnie czekają i czy dam radę sam to zrobić
Odpowiedz




#2
(27-09-2016, 21:13)czekolada60 napisał(a): Witam wszystkich mam taki problem nie odpala mi webasto. Nad zegarem po środku mam włącznik ustawiam godzinę włączenia i nic. Przy jezdzie rurki idące na tył są ciepłe co może być przyczyną i jakie koszty mnie czekają i czy dam radę sam to zrobić

A przeglądałeś ten temat?
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=2681
Myślę, że kolega Stefano coś będzie w tym temacie miał do powiedzenia więcej ode mnie Big Grin
Odpowiedz
#3
(27-09-2016, 21:13)czekolada60 napisał(a): Witam wszystkich mam taki problem nie odpala mi webasto. Nad zegarem po środku mam włącznik ustawiam godzinę włączenia i nic. Przy jezdzie rurki idące na tył są ciepłe co może być przyczyną i jakie koszty mnie czekają i czy dam radę sam to zrobić

Trzeba najpierw zdiagnozować piecyk i napisać jakie ma błędy. Masz ogrzewanie postojowe, sprawdź najpierw podczas odpalania pieca, napiecie na dodatkowym akumulatorze pod prawym fotelem. Czy podczas pracy silnka masz na nim ładowanie?

Serwis; dogrzewacze i ogrzewania postojowe, Webasto i Eberspacher, TEL. 601052155
Odpowiedz
#4
[/quote]
Trzeba najpierw zdiagnozować piecyk i napisać jakie ma błędy.
[/quote]

Stefano, czy mozesz podpowiedziec jak polaczyc sie z piecem w dogrzewaczu? Poprzez gniazdo OBD2 czy moze jest gdzies pod maska kabelek do diagnostyki?

Odpowiedz
#5
Kolego poczytaj w tym dziale a dowiesz się czym i jak się łączyć.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#6
Trzeba najpierw zdiagnozować piecyk i napisać jakie ma błędy.
[/quote]

Stefano, czy mozesz podpowiedziec jak polaczyc sie z piecem w dogrzewaczu? Poprzez gniazdo OBD2 czy moze jest gdzies pod maska kabelek do diagnostyki?


[/quote]

Po lewej stronie kierownicy poniżej bezpieczników masz gniazdo. I poczytaj temat o dogrzewaczach.
Odpowiedz




#7
(28-09-2016, 20:46)mosfer napisał(a): Stefano, czy mozesz podpowiedziec jak polaczyc sie z piecem w dogrzewaczu? Poprzez gniazdo OBD2 czy moze jest gdzies pod maska kabelek do diagnostyki?

Oczywiscie przez ogólne gniazdo OBD2, moduł nr 18.

Serwis; dogrzewacze i ogrzewania postojowe, Webasto i Eberspacher, TEL. 601052155
Odpowiedz
#8
kolego Stefano będe musiał Cię odwiedzić bo mam też problem z piecem, jak się załączy to tak kopci że ulicy za mną nie widać , czy to będzie wina sitka ? słabej świecy ?
Odpowiedz
#9
Sitka twój piec nie posiada. Raczej pięć zafajdany bądź słaby przednich przez palenisko.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  AFN dogrzewacz z bonusem skowyrex 5 1,348 13-06-2020, 21:07
Ostatni post: wesol
  Ogrzewanie/webasto stawar32 9 4,752 22-06-2014, 12:37
Ostatni post: stawar32
  Sharan Diesel 130KM - Spaliny wewnątrz - nie dogrzewacz i nie wydech speque 7 6,552 23-05-2014, 08:11
Ostatni post: speque

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości