Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy ktoś zna to auto??
#1
https://www.olx.pl/oferta/skora-klima-7-...iwFK7.html

czy to forumowe autko może??
Odpowiedz




#2
A przypadkiem nie SZUKASZ klienta na to auto Huh .Jeżeli tak to nie ten dział .
Odpowiedz
#3
Oesu, jak można taki wsiuning walić?! Dodgy
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz
#4
drewniane koła Cool
Odpowiedz
#5
(04-11-2016, 10:48)grażyny napisał(a): A przypadkiem nie SZUKASZ klienta na to auto Huh .Jeżeli tak to nie ten dział .

w naszym kraju jest taka tendencja, że od razu jesteś kanciarzem, złodziejem i takie tam.. zasmucę cię.... szukam auta drugiego a to nie jest moje... mój też automat więc byłbym zainteresowany, kolor można zmienić, myślałem że ktoś zna i zasięgnąć informacji chciałem...
Odpowiedz
#6
Jeżeli naprawdę szukasz to radzę szukać dalej bo ten egzemplarz raczej delikatnie mówiąc -jest dziwny Undecided
Odpowiedz




#7
Heh...
W sumie auto przyciąga wzrok. Zapewne, pomijając fantazyjne i raczej odważne podejście właściciela do kolorystyki auta, miało na celu wzbudzenie emocji u oglądających... co widać po komentarzach Smile

O dzieciakach nie wspomnę Big Grin

Osobiście - gdybym miał odwagę zakupić ten egzemplarz - pomyślałbym nad kolorem felg. Te raczej nie pasują do całości. Są w pewnym sensie "na siłę i bez pomysłu" dodane do dość efektownej całości.
Pozdrawiam, Darek.
Odpowiedz
#8
(05-11-2016, 14:31)grzeczny_52 napisał(a): Heh...
W sumie auto przyciąga wzrok. Zapewne, pomijając fantazyjne i raczej odważne podejście właściciela do kolorystyki auta, miało na celu wzbudzenie emocji u oglądających... co widać po komentarzach Smile

O dzieciakach nie wspomnę Big Grin

Osobiście - gdybym miał odwagę zakupić ten egzemplarz - pomyślałbym nad kolorem felg. Te raczej nie pasują do całości. Są w pewnym sensie "na siłę i bez pomysłu" dodane do dość efektownej całości.

wiesz wygląd to pojęcie względne, jak się komuś podoba.... niech sobie maSmile
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kup Pan auto :) tobi78 4 1,994 27-08-2015, 15:22
Ostatni post: redpoint
  Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony Józek 52 19,271 23-02-2015, 11:13
Ostatni post: szparag86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości