Ocena wątku:
Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
03-12-2011, 07:35
Post: #11
RE: Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
witam
Przecież nie musisz wyciągać bezpieczników żeby je posprawdzać latarkę w rękę i patrz na grzbiet czy cały jest drucik ...
fotograf co ty pie...... kazdy bezpiecznik wyciągaj po kolei i sprawdz na obwód zamknięty,taki próbnik kupisz za 30zł,a bezp.wyciągaj płaskoszczypcami jak nie masz orginała
Reklama

03-12-2011, 14:46
Post: #12
RE: Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
(03-12-2011 07:35)ryju1468 napisał(a):  witam
Przecież nie musisz wyciągać bezpieczników żeby je posprawdzać latarkę w rękę i patrz na grzbiet czy cały jest drucik ...
fotograf co ty pie...... kazdy bezpiecznik wyciągaj po kolei i sprawdz na obwód zamknięty,taki próbnik kupisz za 30zł,a bezp.wyciągaj płaskoszczypcami jak nie masz orginała

Kolego po pierwsze to proszę kulturalnie ...Angry
Po drugie chcesz powiedzieć żeby sprawdzić bezpiecznik musisz go wyjąć i sprawdzić na urządzeniu inaczej się nie da tak ?.Huh
A ciekawy jestem co byś zrobił jak byś staną na drodze też byś szedł do sklepu po próbnik za 30 zł.Tongue

nie będę z tobą kolego dyskutował Angry: tylko jak nie wiesz nie zabieraj głosu ...

Jak by było tak jak mówisz wszystkie bezpieczniki były by zalane a nie widoczne (mowa o topikach w środku).Tongue

Pozdrawiam...

Ps. jeszcze jedno jeśli cytujesz naciskaj quote...Dodgy



ALHAMBRA 2.0 TDI 140 KM
Zapraszam:
https://www.facebook.com/wachlewski Big Grin
04-12-2011, 21:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2011 21:53 przez ono79.)
Post: #13
RE: Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
(29-11-2011 16:52)krisb napisał(a):  Witam ,cos mi nie pasuje bo instrukcja pokazuje że bezpiecznik od tablicy rejestracyjnej to 30 ,3A,fiolet, ,a umnie jest 10A,żółty, i rysunek pokazuje radio,nie oswietla mi tablicy w sharanie,1,9tdi.2002r,sprawdziłem zarówki są ok,prąd nie dochodzi ,może ktos wie jaki numer tego bezpicz.dzięki za odpo.


u mnie miałem też problem z oświetleniem i przyczyną były popękane przewody w gumie łączącej tylną klape z nadwoziem zobacz tam a bezpieczniki były sprawne po wycieciu popekanych przewodów i wstawieniu nowych problem zniknął
05-12-2011, 08:59
Post: #14
RE: Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
ryju1468 kolego opamiętaj się w wypowiedziach albo chcesz pomóc i wypowieadzasz sie z kultura i szacunkiem dla innych albo Owoc.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
05-12-2011, 19:19
Post: #15
RE: Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
PRZEPRASZAM
troche mnie ponioslo,fotograf dalej nie masz racji,bylem teraz w samochodzie i sa bezpieczniki co z przodu nie widac topika tylko cyfry jaka ma moc sa tez takie co widac caly drucik,i jak go nie wyciagniesz to nie wiesz czy dobry czy spalony!
06-12-2011, 12:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2011 12:55 przez fotograf123.)
Post: #16
RE: Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
(05-12-2011 19:19)ryju1468 napisał(a):  PRZEPRASZAM
troche mnie ponioslo,fotograf dalej nie masz racji,bylem teraz w samochodzie i sa bezpieczniki co z przodu nie widac topika tylko cyfry jaka ma moc sa tez takie co widac caly drucik,i jak go nie wyciagniesz to nie wiesz czy dobry czy spalony!

Ok przeprosiny ( wykrzyczane ) ale przyjęte, jednak i tak uważam że nie musisz urzywać żadnego urzdzenia do diagnostyki bo spalony widać jak na dłoni. ale OK...

zresztą kolega ma jakiś mega bałagan w tej skrzynce i trzeba tam zajrzeć i zrobić pożądek chyba że w tych starszych modelach są pozamieniane miejscami....Smile



ALHAMBRA 2.0 TDI 140 KM
Zapraszam:
https://www.facebook.com/wachlewski Big Grin
06-12-2011, 12:57
Post: #17
RE: Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
wiecie są samochody w których w pewnych latach mogą być bezpieczniki w innej kolejności i wtedy nawet do Książki obsługi dodają przedruk że auta ze zmianami od i tu data. Sam tak miałem W Octavii i w którymś z golfów jak się nie mylę. Co nie znaczy że tak musi być w tym przypadku.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Nie gaśnie podświetlenie licznika i tablicy rejestracyjnej Brodnica 17 10,765 24-12-2020 14:46
Ostatni post: kalamb
  Sharan 2002 1.9 TDi skrzynka z bezpiecznikami przy akumlatorze wilmir 3 3,035 27-06-2017 19:36
Ostatni post: andrew7800

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name